• Działo się!!! Wrzesień i październik w naszej szkole.

• ​Chociaż minęły dopiero niecałe dwa miesiące nowego roku szkolnego, w naszej szkole działo się już sporo!​​​​​​

Zapraszamy do przejrzenia fragmentu naszej kroniki, której całość ukaże się w najnowszym numerze "Bat News". Oczekujcie nas na początku​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ listopada!​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

W telegraficznym skrócie:

1 września:

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023.

15 września:

Święto kreatywności, odwagi i zabawy w naszym przedszkolu, czyli Dzień Kropki.

Tego dnia również odbyło się Sprzątanie Świata, w ramach którego uczniowie zebrali śmieci z najbliższej okolicy szkoły oraz Kopanek.

16 – 22 września:

Europejski Tydzień Mobilności, podczas którego przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę.

20 września:

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

23 września:

Wyjazd klas IV-VIII na Tarnowskie Termy.

28 września:

Spotkanie naszych najmłodszych uczniów z panem Tomaszem Kałkiem, który zapoznał dzieci z pracą leśnika oraz środowiskiem leśnym.

Tego samego dnia w przedszkolu odbył się Światowy Dzień Jabłka, podczas którego dzieciom upłynął czas na rozmowach na temat wyglądu, kolorów, wielkości, kształtu, smaku, różnych odmian oraz wielu innych zagadnień związanych z tym popularnym owocem.

30 września:

Przedszkole i klasy wczesnoszkolne świętowały Dzień Pieczonego Ziemniaka.

10 października:

Nasza szkoła obchodziła Dzień Drzewa.

13 października:

Wyjazd klas V-VIII do Multikina w Poznaniu na film „Johnny”.

Tego samego dnia zakończyliśmy zbiórkę kasztanów przeznaczoną na operację kardiologiczną Lilki z Daków Mokrych.