• Przywitaliśmy wiosnę!

• 21 marca w naszej szkole obchodzilśmy DZIEŃ WIOSNY. Po 4. lekcji uczniowie zabrali się za porządki wokół szkoły oraz sadzenie kwiatów - bratków, pierwiosnków, stokrotek. Kolejnym punktem programu było symboliczne pożegnanie zimy poprzez spalenie marzanny.

Szkolny dzień uczniowie zakończyli wspólną zabawą na świeżym powietrzu oraz przy pysznej kiełbasce z grilla, ufundowanej przez Stowarzyszenie "Mali Wielcy". Zapraszamy do oglądania naszej galerii:

• 21 marca - pierwszy dzień wiosny w naszej szkole!

• 21.03.2022 r. (poniedziałek) organizujemy DZIEŃ WIOSNY.

Dzieci i młodzież wspólnie z wychowawcami po 4. godzinie lekcyjnej będą na terenie szkoły sadzić kwiaty, dlatego prosimy o przyniesienie bratków, stokrotek, pierwiosnków. Uczniowie przychodzą tego dnia ubrani w kolorach: zielonym, żółtym, niebieskim.

Dzieci zabierają ze sobą rękawiczki do sprzątania, papierowe talerzyki, pieczywo oraz napój.

Na zakończenie planujemy kiełbaskę z grilla, ufunfdowaną przez Stowarzyszenie "Mali Wielcy".

Zajęcia zakończymy o 13.30.

• 15 marca 2022 r. - zebranie z rodzicami

• Serdecznie informujemy, że 15 marca 2022 r. o godz. 17:00 ma się odbyć spotkanie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Kopankach.

Pierwsza część zebrania odbędzie się w sali klasy V, gdzie dyrektor szkoły przedstawi najważniejsze informacje dotyczące organizacji ostatnich miesięcy roku szkolnego 2021/2022, a następnie rodzice będa mogli się spotkać z wychowawcami klas oraz nauczycielami przedmiotowymi.

• 2 i 4 marca 2022 r. - kolejne zbiórki dla uchodźców z Ukrainy

• Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Kolejne zbiórki darów dla uchodźców z Ukrainy odbędą się w naszej szkole 2 i 4 marca (środa i piątek).

Jednocześnie informujemy, że obecnie jednym z najpotrzebniejszych towarów są power banki, które zdecydowanie usprawnią kontakt uchodźcom z rodzinami. Nie trzeba natomiast przywozić już takiej ilości odzieży, gdyż według informacji dochodzących z przejść granicznych, ubrań zebrano w Polsce już bardzo dużo.

Dary prosimy składać w świetlicy szkolnej. Z góry serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!